web tasarım
HAKKIMIZDA

Ömür Kuzucu Yazılım; 2002 yılından bu yana tüm yaratıcılığı ve deneyimiyle, Türkiye’de ve özellikle İzmir’de hizmet vermektedir.

İzmir'de web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik çalışmaları, seo optimizasyonu ve e-ticaret sistemleri konularında, deneyimli ve sürekli gelişen kadrosuyla müşterilerinin web dünyasındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizler için en doğru olan tasarım ve yazılımları karşılıklı iletişim halinde geliştirmektedir.

Ömür Kuzucu Yazılım; web site tasarım ve yazılımlarında işlevsellik ve görselliği birlikte kullanarak; en son teknolojilere uyumlu, mobil ortamlarda çalışabilen ve kolay erişilebilir çalışmalar ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyetini temel alarak sürekli gelişimi hedeflemektedir.

Siz hayal edin, biz hayata geçirelim !

MİSYON

Web tasarım ve web yazılım alanlarında, gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

VİZYON

Değişen ve sürekli gelişen sektörde yaratıcılığı, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.